Start NYHETERsto L-STO Kommunerna Utanför STO L-STO - Mest läst & Blåljus Polisen STO Polisen O-län Hem Flera 
 Gillar DU STO-regionen.se? Hjälp oss genom att DELA på: Twitter Facebook Linkedin E-post sms
  Webbkameror Viktiga nummer 

Hela händelserapporten från Polisen

AVSLUTADE ärenden

  • Händelserapporten från Polisen
    BREHM, ULLA 22/1 kl. 07:12

    MELLERUD 5501-20200122-0009 00:26:423002, TRAFIKBROTT E45 MELLERUD,MELLERUD C,MELLERUD Antal händelser : 1 MUNKEDAL 5501-20200122-0016 00:39:113002, TRAFIKBROTT LV832 MUNKEDAL,MUNKEDAL C,MUNKEDAL Antal händelser : 1 TROLLHÄTTAN 5501-20200121-0700 22:14:323001, RATTFYLLERI HUMLEVÄGEN,TROLLHÄTTAN 5501-20200122-0015 00:37:420407, OFREDANDE/FÖRARGELSKÖRDEGATAN,TROLLHÄTTAN Antal händelser : 2 Total : 4 Denna händelserapport är skickad till:Anders Nordin, STO-regionen.seinfo@sto-regionen.seAnders Ringblom, Nyheter4.comanders.ringblom@telia.comBohuslänningen Dalslandmunkedal@bohuslaningen.seBohuslänningen Karin Gistedtkarin.gistedt@bohuslaningen.seBohuslänningen Lysekillysekil@bohuslaningen.seBohuslänningen Nyhetschefennyhetschef@bohuslaningen.seBohuslänningen Sotenässotenas@bohuslaningen.seBohuslänningen Tanumtanum@bohuslaningen.seBohuslännningen Dalslanddalsland@bohuslaningen.sebuhuslänningenemma-karin.bjork@bohuslaningen.seConny Dalsläningenconny@dalslanningen.seDalslänningen Redaktionenredaktion@dalslanningen.seDalslänningen TommyLöfgren tommy.lofgren@dalslanningen.seHelena Lindgrenhelena.lindgren@dalslanningen.seJan Lorentssonjan.lorentsson@dalslanningen.seJohanna Lundbergjohanna.lundberg@ttela.seJohannes nilssonjohannes.nilsson@ttela.se"jourforundersokningsledare.po-fyrbodal@polisen.se"jourforundersokningsledare.po-fyrbodal@polisen.se"Kjetil A Berg Sarpsborg Arbeiderblad"kjetil.berg@sa.noKungälvs-Postendesken@otv.se Ljungskile Nyheterln@ljungskile.orgMattias Modeenmattias.modeen@dalslanningen.seMelleruds Nyhetersusanne@mellerudsnyheter.seMelleruds Nyheter 2info@mellerudsnyheter.seMikael Berglund, Nyhetersto.sehandelser@nyhetersto.se"Nya Wermlands-Tidningen"webbredaktion@nwt.seProvinstidningen Andreas Dagströmandreas.dagstrom@provinstidningen.seProvinstidningen Dalsland Ove Rydhove.rydh@provinstidningen.seProvinstidningen Dalsland Redaktionenredaktion@provinstidningen.seStrömstads tidning redaktionentidningen@stnb.seSuzanne Wernersuzanne.werner@ttela.seSveriges Radio Kenneth Öhlundwebjour.vast@sverigesradio.seSveriges Radio Väst Redaktionennyheter.vast@sr.settela Jan Björkjan.bjork@ttela.seTTela Lars Carlssonlars.carlsson@ttela.settela Monica Sahlbackmonica.sahlback@ttela.settela Redaktionenredaktionen@ttela.settela Sven-Gunnar Svenssonsven-gunnar.svensson@ttela.seTTela Viktoria Oskarssonviktoria.oskarsson@ttela.settela Wiveca Strömwiveca.strom@ttela.s