Hela händelserapporten från Polisen

AVSLUTADE ärenden

Av GUSTAFSSON, STEFAN 9/2 kl. 07:33

”Inga listor idag pga dataproblem” (hos polisen)

Denna händelserapport är skickad till:

Anders Nordin, STO-regionen.se
info@sto-regionen.se

Anders Ringblom, Nyheter4.com
anders.ringblom@telia.com

Bohuslänningen Dalsland
munkedal@bohuslaningen.se

Bohuslänningen Karin Gistedt
karin.gistedt@bohuslaningen.se

Bohuslänningen Lysekil
lysekil@bohuslaningen.se

Bohuslänningen Nyhetschefen
nyhetschef@bohuslaningen.se

Bohuslänningen Sotenäs
sotenas@bohuslaningen.se

Bohuslänningen Tanum
tanum@bohuslaningen.se

Bohuslännningen Dalsland
dalsland@bohuslaningen.se

buhuslänningen
emma-karin.bjork@bohuslaningen.se

Conny Dalsläningen
conny@dalslanningen.se

Dalslänningen Redaktionen
redaktion@dalslanningen.se

Dalslänningen Tommy
Löfgren tommy.lofgren@dalslanningen.se

Helena Lindgren
helena.lindgren@dalslanningen.se

Jan Lorentsson
jan.lorentsson@dalslanningen.se

Johanna Lundberg
johanna.lundberg@ttela.se

Johannes nilsson
johannes.nilsson@ttela.se

”jourforundersokningsledare.po-fyrbodal@polisen.se”
jourforundersokningsledare.po-fyrbodal@polisen.se

”Kjetil A Berg Sarpsborg Arbeiderblad”
kjetil.berg@sa.no

Kungälvs-Posten
desken@otv.se

Ljungskile Nyheter
ln@ljungskile.org

Mattias Modeen
mattias.modeen@dalslanningen.se

Melleruds Nyheter
susanne@mellerudsnyheter.se

Melleruds Nyheter 2
info@mellerudsnyheter.se

Mikael Berglund, Nyhetersto.se
handelser@nyhetersto.se

”Nya Wermlands-Tidningen”
webbredaktion@nwt.se

Provinstidningen Andreas Dagström
andreas.dagstrom@provinstidningen.se

Provinstidningen Dalsland Ove Rydh
ove.rydh@provinstidningen.se

Provinstidningen Dalsland Redaktionen
redaktion@provinstidningen.se

Strömstads tidning redaktionen
tidningen@stnb.se

Suzanne Werner
suzanne.werner@ttela.se

Sveriges Radio Kenneth Öhlund
webjour.vast@sverigesradio.se

Sveriges Radio Väst Redaktionen
nyheter.vast@sr.se

ttela Jan Björk
jan.bjork@ttela.se

TTela Lars Carlsson
lars.carlsson@ttela.se

ttela Monica Sahlback
monica.sahlback@ttela.se

ttela Redaktionen
redaktionen@ttela.se

ttela Sven-Gunnar Svensson
sven-gunnar.svensson@ttela.se

TTela Viktoria Oskarsson
viktoria.oskarsson@ttela.se

ttela Wiveca Ström
wiveca.strom@ttela.se