Hela händelserapporten från Polisen

.entry-meta .byline, .entry-meta .posted-on { display: none; } AVSLUTADE ärenden Av GUSTAFSSON, STEFAN 9/2 kl. 07:33 "Inga listor idag pga dataproblem" (hos polisen) Denna händelserapport är skickad till: Anders Nordin, STO-regionen.se info@sto-regionen.se Anders Ringblom, Nyheter4.com anders.ringblom@telia.com Bohuslänningen Dalsland munkedal@bohuslaningen.se Bohuslänningen Karin Gistedt karin.gistedt@bohuslaningen.se Bohuslänningen Lysekil lysekil@bohuslaningen.se Bohuslänningen Nyhetschefen nyhetschef@bohuslaningen.se Bohuslänningen Sotenäs sotenas@bohuslaningen.se Bohuslänningen Tanum tanum@bohuslaningen.se Bohuslännningen Dalsland dalsland@bohuslaningen.se buhuslänningen emma-karin.bjork@bohuslaningen.se Conny Dalsläningen conny@dalslanningen.se Dalslänningen Redaktionen redaktion@dalslanningen.se Dalslänningen Tommy Löfgren tommy.lofgren@dalslanningen.se Helena Lindgren helena.lindgren@dalslanningen.se Jan Lorentsson jan.lorentsson@dalslanningen.se Johanna ...